LÁSKA IDE CEZ ŽALÚDOK

DUGE CATERING, s.r.o.

13.04.2010 19:25

Spoločnosť DUGE CATERING, s.r.o. sa vypracovala za posledné roky na najväčšieho poskytovateľa závodného stravovania a cateringových služieb v regióne horného Liptova s cieľom uspokojiť zákazníkov hlavne dodávateľskou spoľahlivosťou, kvalitou a pestrosťou dodávanej stravy.
Spoločnosť disponuje výrobnými a skladovacími priestormi schválenými RÚVZ, modernými veľkokapacitnými chladiacimi a mraziacimi skladmi s automatickou reguláciou teploty, a rozmrazovaním.
Pri príprave jedál sú používané vysoko kvalitné suroviny a prísady do jedál. Používame najmodernejšie technológie a prísnehygienické predpisy v rámci systému HACCP-Hazards analysis and critical control points (Analýza rizík a rozhodujúce kontrolné body).
Spoločnosť zabezpečuje rozvoz jedál vozidlami schválenými RÚVZ, určenými len na rozvoz hotových jedál. Po zakúpení baliacej linky expedujeme aj balené hotové teplé jedlá určené na konzumáciu do 3 hodín. Zabezpečujeme súkromné a podnikové oslavy, výročia bankety, kary a pod. V prevádzke v    Liptovskom Hrádku je k dispozícii jedáleň (280 miest) .

 

Príďte sa o kvalite našich služieb presvedčiť na adresu , . viď Kontakt

 

Vyhľadávanie

© 2010 Všetky práva vyhradené.

WEBNODE